5.kapitola

28. prosince 2008 v 13:45 | Luna

Ta, která do něj narazila, byla Kazumi, ze které sršely blesky a šlo vidět, že je hodně naštvaná. ,,Čau, Kaz, co se ti stalo?" ,,Zeptej se radši Obita, co se mi stalo. A teď, když dovolíš, jdu pokračovat ve svojí cestě domů!" řekla Kazumi a otráveně odešla. Sasori tam jen tak stál, než mu došlo, že chtěl jít vlastně domů.
***
Byla sobota, svítilo sluníčko a Kazumi by nejradši skočila do bazénu. ,,Kazumiiiii!" volal na ni udýchný Deidara. ,,Tsunade volá náš tým, prý je to důležité!" ,,Hmmm.....ta si to teda bezvadně načasovala." zamumlala otráveně Kazumi. ,,Tak už pojď!" Deidara ji chytnul za paži a táhnul k sídlu páté hokage.
***
,,Co po našem týmu potřebujete, Hokage-sama?" ,,Potřebuju, aby jsi ty, Deidara, Sasori a Obito zašli do Vodopádové vesnice, kde by jste princeznu Daiu odvedli bezpečně sem do vesnice. Pomůže vám můj tým, což je Konan, Pein a Itachi. Nějaké otázky?" hokage se podívala po všech čtyřech. ,,Dobrá, můžete tedy jít. Hodně štěstí."
Týmy se setkaly u východu z Konohy. ,,Jsme tady všichni?" zeptal se Pein. ,,Jo." zněla odpověď od všech. ,,Dobře, tak jdeme." zavelel Pein a všichni ho následovali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sunnyBG sunnyBG | 30. prosince 2008 v 19:34 | Reagovat

hm.......je to pěkný ale moc krátký vííííš:D ale to neva...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama