2.kapitola

14. prosince 2008 v 10:45 | Luna

Ve dveřích stál kluk, který se jí už od dvanácti líbil, ale on si jí moc nevšímal. Ten kluk se jmenoval Suigetsu. Usmál se na ni a sedl si k vedlejšímu stolu. Konečně si jí všimnul. ,,Kazumi, co ti je?" zeptala se jí Konan. ,,Nic! Proč?" ,,Protože se červenáš!" odpověděla ji Temari. ,,To se vám jenom zdálo.....já-já.....musím na čerstvý vzduch!" řekla dívka a jako smyslů zbavená vyšla ven z kavárny.
***
Itachi seděl na lavičce u basketballového hřiště a přemýšlel o Kazumi. Byl do ní zamilovaný, ale ona jeho city neopětovala. Kdyby jí tak mohl říct, jak moc ji má rád, ale na to byl až moc měkký. Kluci o ní říkají, jaká je drsná a nejradši by všechny kluky pozabíjela, ale Itachi měl jiný názor. Věděl, že v nitru je něžná, jemná a milá. ,,Itachi, tak jdeš hrát nebo ne?!" zavolala na něj Deidara a pohodil svojí zlatou hřívou. ,,Jo, už jdu." odpověděl Itachi a věděl, že nemá na vybranou.

Po basketu se všichni kluci sešli v šatně. ,,Jééé, tak parádně jsem si ještě nezahrál!" pochvaloval si zápas Deidara. ,,Jo, ale vy jste neměli v týmu Itachiho. Ten byl furt myšlenkami někde jinde!" stěžoval si Sasori. ,,No jasně, vždyť je z Kazumi úplně hotový!" zasmál se Deidara. Itachi by Deidarovi nejradši urval hlavu. ,,Fakt? Nekecej! Že by se nám Itachi zamiloval?" začal se zajímat Sasori. ,,No jasně! Neviděls, jak na ni furt zasněně zírá?" tentokrát to Itachi nevydržel. Popadl překvapeného Deidaru za jeho dlouhé blonďaté vlasy. ,,Ty blbe! Já tě jednou odstřelím!" Z Itachiho šel strach. Tak rozzlobeného ho Deidara ještě neviděl. ,,Ještě jednou, tak ti ustřihnu ty tvoje pačesy!" ,,Ne, jen to ne!" Deidara se plazil po kolenech a omlouval se. ,,No, ne! Itachi se nám zamiloval!" ozval se hlas od vchodu do šatny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sunnyBG sunnyBG | 20. prosince 2008 v 12:16 | Reagovat

hm......taky pěkný ae šampon je lepší.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama